100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: סיום שהוא רק ההתחלה...

מאת: שקד אביב (28.01.2014)

היום האחרון הגיע, אומרים שהזמן טס כשנהנים והיום זה נראה נכון מתמיד.
השתתפות בפרוייקט הלידרס היא הזכות הכי גדולה שזכיתי לה במכללה למינהל. כשהתחלתי את לימודי האקדמים במוסד לא תארתי לעצמי את ההזדמנות החד פעמית הזו שאיפשרה לי לטעום מעולם ההי-טק ולהיחשף לדבר האמיתי.


הגעתי לחברת Playtika  לפני כשלושה חודשים. נכנסתי לעולם שלא הכרתי לפני, ואחרי התמחות למדתי עד כמה החברה היא פורצת דרך בשוק הישראלי. חברת המשחקים שפתחה בפני תחומי עיסוק מלהיבים יותר מכל מקצוע שלמדתי, חשפה בפני עולם ומלואו, תרתי משמע, נגעתי בקהל בינלאומי ופרוייקטים שלקחתי בהם חלק חצו את רוב האוקיינוסים שלא חציתי בעצמי. הרגשתי מה זה להיות גדולה בעולם של הגדולים ולהרגיש נוח שם.


אולם, הנקודה החשובה ביותר שאותה חשוב לי להדגיש היא, שהלמידה בשטח את צרכי עולם ההי-טק מיקדה אותי מבחינה מיקצועית. לימוד החומר התיאורטי בלבד לא די בו כדי להכשיר את הסטודנט, אלא השילוב בינו לבין עבודת השדה, דהיינו השילוב בין הפרקטיקה והתיאוריה מכין את הסטודנט באופן הטוב ביותר להשתלבות בשוק העבודה. בPlaytika  חשפו אותי לכל ההיבטים של עולם ההי-טק גם לכאלה שלא ידעתי על קיומם, למשל: פרסום ברשתות חברתיות שלימד אותי עד כמה התחום הזה חשוב ונחשק בשוק העבודה הואיל ועדיין אין מספיק אנשים שעברו הכשרה בתחום. דוגמא נוספת היא שלמדתי כיצד להשתמש בכל הכלים שרכשתי בלימודי ולהפוך אותם למוצר, כמו כן החברה איתגרה אותי ללמוד תחומים חדשים בעצמי ועודדה אותי לחשיבה יצירתית ויוצרת באמצעותה לקחתי חלק בהשקת מוצרים חדשים בחברה. בזכות הפרוייקט למדתי היכן יש מקום לחדש למרות שלכאורה נידמה שהכל כבר הומצא.  


גולת הכותרת של הפרויקט היא שבנוסף לכל מה שתיארתי הציעו לי להישאר בחברתPlaytika  ולהתחיל את חיי המקצועיים. זה הסיום המתוק ביותר – סיום שהוא גם התחלה של דרך חדשה.
אני מפצירה בכם חברי הסטודנטים שאם יש לכם הזדמנות פז שכזו להשתתף בפרוייקט הלידרס עשו זאת וכך תהיו מוכנים בצורה הטובה ביותר מבחינה מקצועית לשוק העבודה התחרותי.


תודה למכללה שאפשרה לי להשתתף בפרויקט מפרה ומעצים שכזה ותודה ל Playtika  שהפכה עבורי את החלום למציאות.


בברכת "חבל שאי אפשר להשתתף בלידרס פעם נוספת",


שקד אביב
 

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×