100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: כן, תודה עוד בבקשה!
שקד אביב, עוד יום בעבודה

מאת: שקד אביב (09.01.2014)

חודש בפלייטיקה לא הרווה את צמאוני למקום. עולם המשחקים הוא קסום ולא רק לשחקן אלא גם ליוצריו. לראות את תהליך הפיתוח, התמחור, ההפצה והקידום של כל משחק וכמה מחשבה יש מאחורי כל פריט שנראה כטריוויאלי ביותר, מהווה קרקע פורייה ללימוד ויישום של כל מה שלמדתי בלימודי האקדמיים.


החודש האחרון היה רווי פעילות, להיות בחברה שצומחת בקצב מסחרר גורם לי לרצות לרוץ קדימה וכמה שיותר מהר. בכל יום יש שחקנים חדשים, מסכי משחק משגעים ומבצעים חדשים. כל אלו דורשים צוות מקצועי ומגובש שיוצר עבור שחקנינו הרפתקת משחק בכל נגיעה במסך.


ריבוי הפלטפורמות למשחקי החברה כגון פייסבוק, אנדרואיד, אייפון, אייפד, קינדל עוד.. פותחים לכל אחד הסתכלות שונה ומרתקת על עולם המשחקים המגוון של ימינו. הפייסבוק שבמרכזו עומד העולם החברתי מאפשר לשחקנים להנות מתחרות עם חבריהם וצבירת הון בעזרת שיתוף שחקנים נוספים. המכשירים הסלולאריים מאפשרים לשחקן לקחת איתו את חווית המשחק לכל מקום והטאבלטים נותנים לנו אפשרות לגעת במשחקים בגודל ורזולוציה, שקשה להסיר מהם את העיניים והכי חשוב את הידיים.


גולת הכותרת של השבועות האחרונים הייתה ראיון עם מנכ"ל ומייסד החברה רוברט אנוטוקול.
רוברט אנטוקול הוא מנכ"ל פלייטיקה אבל בנוסף להיותו המנכ"ל הוא גם אחד ממקימי החברה עוד כשהיתה סטארט אפ. נפל בחלקי הכבוד לשמוע ממקור ראשון איך זה מרגיש להקים סטארט אפ מצליח ולהפוך אותו לחברה שמגלגלת מיליונים. החלום שלי הוא להקים חברה משלי ובעזרת ניסיונו רב השנים של רוברט קיבלתי כמה כלים שקירבו אותי להגשמת החלום.


במהלך ראיון עימו שאלתי אותו מספר שאלות כגון כיצד יודעים מתי להישאר בחברה ומתי לצאת, ואיך הוא ממליץ לפנות למשקיעים ולהציג את הרעיון. התשובות המפורטות שקיבלתי נתנו לי כלים להתמודד עם הסטארט שאני מעוניינת להקים בחיי האישיים. אחד מהפרוייקטים בהם אני לוקחת חלק בבית הספר למדעי המחשב במכללה הוא פרוייקט חממת הסטארט אפ, ולאחר הראיון חזרתי עם מסקנותי אל חברי לחממה ויישמנו את מה שלמדתי.


אז מה למדתי החודש?


להיות כמה שיותר גמישה, כל יום יש משימות חדשות ודברים חדשים שצריך ללמוד. אמנם אני סטודנטית למדעי המחשב ומדעי ההתנהגות אבל החודש הייתי סטודנטית לכל התארים. למדתי לכתוב סקריפטים בכל שפה אפשרית, למדתי לנהל אתרים מסוגים שונים, יצרתי מוצרים חדשים וגיליתי דרכים חדשות להשתמש בפוטושופ, כתבתי חוברות למשתמשים שונים ברחבי העולם ואף טעמתי מעולמם של עורכי הדין. אז המסקנה העיקרית היא תהיו דינאמיים, תלמדו כל מה שאפשר ותתנו את כל מה שיש לכם, אבל הכי חשוב תהנו מכל רגע.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×