100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: סיום תקופה מופלאה

מאת: שירי פרץ (02.02.2014)

סיום תקופה מופלאה בחברת הבנייה "דניה סיבוס". תקופה שהתאפשרה הודות לפרויקט
The Leaders"", המשותף למוסד האקדמי המכללה למנהל ולעיתון כלכליסט.
איך בכלל מסכמים תקופה כזו חשובה, משמעותית, בונה ומרגשת במספר מילים ?


אני בכל זאת אנסה לספר לכם איך אני מרגישה, ואלו חוויות נוספות עברתי מאז הפוסט האחרון שפירסמתי פה. אז ככה: בחודש האחרון לתקופת ההתמחות, שאורכה הינו 3 חודשים, הרגשתי כבר שאני ממש 'בתוך העניינים' כמו שאומרים, מבחינת העבודה המקצועית בחברה. הייתי שותפה בתהליך החשיבה ובהחלטות לגבי פרויקט מגורים חדש שנפתח לאחרונה.

מה זה אומר בעצם?

 כשפרויקט חדש מתחיל, מתכנסים כל העוסקים במלאכה: יזמים, קבלן מבצע (מטעם חברת דניה סיבוס כמובן!), מנהלי פרויקט באתר, וצוות תיאום אדריכלי של חברת דניה סיבוס אשר כלל גם אותי. זכיתי לתמחר שינויים - למי שלא זוכר, כאשר רוכשים דירה מקבלים תוכנית סטנדרט הכוללת: בניה, מטבח, אמבטיה, מקלחון, כיורים, ברזים, אריחים לחיפוי, אריחים לריצוף ועוד. במידה והדייר לעתיד מעוניין לבצע שינוי מכל סוג שהוא, יש לתת לו הצעת מחיר רלוונטית. בהתאם להצעת המחיר, על הלקוח לשלם לחברה המבצעת דניה סיבוס וכן לספק. כמובן שכל מקרה לגופו. אז תמחורים אמרנו, מה עוד?

הטמעת שינויים, שנעשו לבקשת הלקוח, בתוכניות העבודה אשר מועברות לאתר הבנייה לביצוע. הטמעת השינויים בצורה מדוייקת מצריכה אחריות כבדה מאוד, על-מנת שבניית הדירה תתבצע לפי התכנית ועל-פי בקשת הלקוח. בנוסף, היה עלי לחשב את הכמויות של כל חומרי הבנייה (דוגמת: אריחים, חיפויים וכו') הנדרשים לבניית כל דירה ודירה. בחודש האחרון שלי בחברה, כבר זכיתי לבצע את כל מה שהזכרתי לעיל! והכל לבד לבד לבד! ואפילו, לא אצטנע ואומר, שהצטיינתי בכך :). כאילו לא הייתי סטודנטית מתמחה, אלא עובדת חברה מן המניין. זאת, בעיקר משום שהיה לי מורה טוב, מקצועי וסבלני.

חשוב לי לומר שזו הייתה תקופה נהדרת! שלושה חודשים מלאים בחוויות מספקות ומלמדות, הן בהיבט המקצועי והפרקטי והן בפן האישי והרגשי. ואם כבר הזכרתי את הפן האישי, אשתף אתכם במה שאני מרגישה: אני מרגישה שלמדתי המון. למדתי לקרוא תכניות עבודה, ליישם שינויים, באיזה אופן לגשת ללקוח, לתת לו ייעוץ מקצועי, ולגרום לו להרגיש ולהבין שהוא בידיים הכי טובות שיש, ויותר מכך, פשוט להנות תוך כדי עשייה!!!! הודות לתקופה האחרונה, יש בידי ארגז כלים שאוכל לקחת עימי לכל מקום, להתבסס עליו, ולהשליך את כל הידע המקצועי שרכשתי בתחום הנושק לעיצוב פנים, כאשר אתחיל לעבוד. 

 אני שמחה על הליווי הצמוד מכל הצוות המדהים, המחבק והתומך של The Leaders"". אני נאלצת שלא לנקוט בשמות על מנת שלא אשכח מישהו בטעות. ולא אשכח, שהרווחתי 19 חברים נוספים, סטודנטים מצטיינים בתחילת דרכם, כל אחד בשלב אחר של התמחותו. מכל מלמדיי השכלתי!!!

תודה.


שירי

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×