100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מתקרבת אל קו הסיום ---- וכשאגיע אליו אהיה מוכנה הרבה יותר לחיים!

מאת: שירי פרץ (21.01.2014)

היי לכולם!
לכל מי שלא זוכר, להלן תזכורת קטנה:
שמי שירי פרץ, סטודנטית לתואר ראשון בעיצוב פנים במכללה למנהל, זו השנה הרביעית והאחרונה. במסגרת לימודיי זכיתי בהזדמנות חד פעמית, יחד עם 20 סטודנטים מצטיינים נוספים, לקחת חלק בפרויקט מדהים בשם "The Leaders", המשותף למוסד האקדמי המכללה למנהל ולעיתון כלכליסט.


מטרת הפרויקט, לפתוח דלתות להתנסות מעשית בחברות מובילות במשק הישראלי. כמתמחה צעירה, דרך פרויקט "The Leaders", ניתנה לי אפשרות לדריסת רגל בחברת "דניה סיבוס", שכפי שציינתי בפוסט הקודם שפרסמתי, הינה חברת בניה מובילה בישראל המבצעת פרויקטים של בניית מבני מגורים, מסחר ותשתיות בארץ ובעולם. כמו כן, התאפשר בידי לרכוש ניסיון מעשי ולחוש את תחום עיצוב הפנים. וואוווו !


טוב, אז אחרי שנזכרנו במה מדובר, כעת אני יכולה להמשיך ולספר לכם כיצד חלפו להם חודשיים בחברת דניה סיבוס האחת והיחידה!
מידי שבוע, בימי שלישי וחמישי, אני מגיעה למשרדי החברה ומוצבת במחלקה של תיאום אדריכלי החל מהשעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 16:30 אחה"צ. תכנית העבודה ותוכן המפגשים משתנים בהתאם לצרכי המחלקה.


אז... קניתם דירה?
ברכות על הרכישה!
בשלב זה אני נכנסת לפעולה.


במהלך ההתמחות נוכחתי בפגישות עם דיירים, צפיתי ולמדתי את אופן ההתנהלות עם לקוח שהרגע רכש דירה, את ההסברים הרלוונטיים שעלי לספק לו, דוגמת: אופציות שמוצעות לו ע"י חברת דניה סיבוס במהלך תהליך הבניה, על השינויים שבאפשרותו לערוך (בין אם מדובר בשינוי הקשור לבניה, התקנת מערכת חשמל או אינסטלציה וכו', ובין אם בשינוי הנוגע לסניטריה וחיפויים) ועל הפרוצדרות השונות הכרוכות בתהליך. כעת, אני מוכנה לסייע בעדכון כל השינויים שהזכרתי לעיל, בהוספת נתונים לתוכנת החברה, בעדכון כל הפרטים ששונו בתוכניות העבודה, בחישוב כמויות החומרים הדרושים לכל דירה (ב"חומר" הכוונה הינה בעיקר לחומרי בניה, קירות המיועדים לבניה או להריסה, אריחים לריצוף הדירה, חיפויים וקרמיקות), החישוב צריך להיות מדויק ולכלול פחת ("חומר" רזרבה).


מיותר לציין, שאסור לפשל! משום שכל הנתונים עוברים לצוות הביצוע באתר הבניה! כמו-כן, יש להסתנכרן תמיד עם היזם ומנהלי הפרויקטים- העיניים שלנו בשטח!


כן! עברו להם חודשיים הייתם מאמינים? אני בקושי מאמינה! נשאר עוד חודש אחד להתמחות ואני בטוחה שאלמד במהלכו עוד שיעורים חשובים לחיים, ובמיוחד לפרקטיקה המחכה לי ביום שאקבל את התואר הנכסף!


מתקרבת אל קו הסיום ---- וכשאגיע אליו אהיה מוכנה הרבה יותר לחיים!


נשתמע בקרוב, שירי.


הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×