100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: הגיעה לסיומה תקופה מרתקת

מאת: אור שוורץ (04.02.2014)

הגיעה לסיומה תקופה מרתקת בה הכרתי המון אנשים חדשים מכל רמות הבכירות בארגון. כשהתחיל הפרוייקט, רציתי להביא את עצמי עם כל היכולות והסקרנות שבי ולחבר ללימודים האקדמיים. לשמחתי, הציפיות התממשו וככל שהזמן עבר הרגשתי רצון להתחיל לעבוד בתחום וליישם בפועל את כל המידע שהצטבר אצלי. בחודש האחרון זכיתי לעבור בין יחידות נוספות בחברה עליהם אספר כעת.

Manpower Care


כמו כל היחידות השונות בקבוצת Manpower, גם Manpower Care- סיעוד, שיקום ובתי אבות היא חברה של אנשים למען אנשים. ההתנסות שלי בחברה היתה לאורך יומיים גדושים ומלאים מבחינת למידה ומבחינה רגשית. כמו שם החברה כך גם כל העובדים. בראש ובראשונה הם מטפלים. זיהיתי מערך סיעודי, טיפולי ושיקומי מדהים עם צוות של עובדים סוציאלים ומטפלים מקצועיים מהשורה הראשונה.
את ההתנסות התחלתי בליווי של עובדת סוציאלית שעשתה ביקורי בית בבתי קשישים להם נותנים שירותים שונים. העובדות הסוציאליות מכירות באופן אישי את כל המטופלים שלהם ואת כל המטפלים. הן עושות את העבודה שלהן ברוחב לב, באמונה שלמה בדרכן ובעיקר עם הרבה מאוד הקשבה לצרכים של כל אחד.


לאחר מכן נחשפתי לתחום השיקום. במהלך היום התלוותי לסיור בבית הלוחם בתל-אביב, שם ראיתי את העבודה של המטפלים ואת שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין Manpower care כספק לבית הלוחם כלקוח.
התחנה האחרונה שלי היתה סיור בבית אבות, מרשת בתי האבות של החברה. בתי האבות כוללים מחלקות לעצמאיים, סיעודיים ותשושי נפש והכל תחת השגחה של משרד הבריאות.
עם כניסתי לבית, הרגשתי מיד באוירה ביתית חמה ועוטפת. הצוות המקצועי מסור וסבלני, מה שמקנה אוירת אמון ובטחון בקרב הדיירים בבית.

ManpowerGroup Language Services


חברת בת זו לוקחת על עצמה את האתגר של מתן פתרונות שפה בתחומי עיסוק שונים: תרגום מסמכים בלמעלה מ-150 שפות, ניבים ודיאלקטים, תוכנה ואפליקציות (לוקליזציה), תרגום עקבי וסימולטני, השאלת מומחים, יצירת תוכן. במשרדים צבעוניים ונעימים בפתח תקווה יושבים עורכים, מתרגמים, אנשי מכירות ומנהלי פרוייקטים העובדים על ייצור הנחיות איכותיות וביצוען על מנת שהמוצר הסופי יהיה הטוב ביותר! מה שהפליא אותי הוא שהתרגומים לשפה מסויימת מחוייבים להתבצע במדינה בה השפה מדוברת כדי שהוא לא יהיה טכני יבש אלא יקח בחשבון תרבות, מנטליות ומונחים מקומיים. על כן האתגר הוא כפול ומכופל שכן הניהול הינו לעיתים טראנס אטלנטי ומחייב מהירות ודיוק. ועוד יותר שמחתי לדעת שהם אלו שעשו התאמה תרבותית של פייסבוק לעברית והחליטו ש – Like זה "אהבתי".

ManpowerGroup Solutions


ManpowerGroup Solutions מספקת פתרונות מיקור חוץ (outsourcing) לניהול ויישום מלא של שירותים מנוהלים ופרויקטים לארגונים. אחד משירותי החברה הוא ניהול מרכזי גיוס בחברות ובמסגרת הפרוייקט ביקרתי באחת מהן. במהלך הסיור נוכחתי לאתגר הרב של ניהול מרכז גיוס תוך שמירה על נאמנות בולטת לצורכי הלקוח. יש להבין את הארגון, התרבות הארגונית והמבנה של כל החברה. נוסף על כך, יש להבין את הצרכים, לאפיין תפקידים ומשרות ולמצוא את מי שהכי מתאים להם. במקרים מסויימים, יש להמשיך ולהיות בקשר עם אותם העובדים ולדאוג לכל צרכיהם וזכויותיהם כאשר גם כאן, יש לשמור מצג אחד על נאמנות לחברה ומצד שני על העובדים.

ההזדמנות שניתנה לי בה חוויתי את כל קבוצת Manpower  בחודשים האחרונים פתחה לי את הדלת לעולם משאבי אנושי-עסקי יוצא דופן. התחושה הליוותה אותי היא שהלימודים האקדמיים היו הבסיס לעולם הזה והמעבר בין היחידות השונות רק פתחו לי את הסקרנות, המוטיבציה והדרייב לטעום עוד מהעולם המרתק הזה. בסופו של דבר, העולם בנוי מאנשים ואם נדע לנהל אותם בצורה נכונה והטובה ביותר- נפיק מהם את הטוב ביותר. לאור זאת, הגשתי מועמדותי וגם התקבלתי  להעסקה ב- Experis מקבוצת Manpower עליה כתבתי בבלוג הקודם, (בה מאתרים ומכשירים עובדים בעולם הטכנולוגי של מערכות המידע, ההייטק וההנדסה).   אני סבורה שההעסקה שלי תתרום לי המון לבניית הקריירה והעתיד המקצועי שלי, וכן לקבוצת Manpower שגייסו לשורותיהם עובדת סקרנית, חדורת מוטיבציה ללמוד, להשפיע ולקדם תהליכים רבים במיקרו- בחברת Experis עצמה ואולי במקרו- בשיתופי פעולה בין גורמים רבים בתוך הקבוצה עמם יצרתי קשרים במהלך הפרוייקט.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×