100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: זאת בהחלט חוויה שתלווה אותי בחיי המקצועיים העתידיים

מאת: נורית שחר (06.02.2014)

סגירת מעגל שנערכה בסיור במפעל החדש בירוחם
יום  מיוחד שהחל בהשכמה מוקדמת. היום אבקר במפעל החדש בירוחם, סיבה להתרגשות.
היום החל בנסיעה ארוכה ממשרדי החברה בראשון לציון לשערי המפעל החדש, חולפים על נוף משתנה מהמרכז האורבני אל הנגב והנוף המדברי העוצמתי, שכל כך שונה מהנוף אליו אנו מורגלים. זמן להרהורים, מחשבות  למה לצפות.


והנה הגענו לשערי המפעל.  המולה של מפעל מיצר קיבלה את פנינו. אבק מתהליך היצור סביב, העובדים הולכים וחוזרים, מדווחים על התוצרים ועל תקלות, מה נשבר, מה נדרש לתקן, מתייעצים עם הצוות על פתרון הבעיות, איך לשפר.
במפעל קיים סטודיו נוסף בו עורכים את האריחים לפני שליחתם להדפסה. ביום הביקור, פגשנו  צוות של אנשי מקצוע ספרדים, שבאו להדריך ולסייע לעובדי המפעל  על שימוש במכונות החדישות והתוכנות הנלוות.
זאת הזדמנות פז עבורי, להיות נוכחת ולהיחשף לתהליך בניה של מפעל חדש, שמיצר מגוון רחב של מוצרים. ולא פחות חשוב, יוצר מקומות עבודה חדשים בדרום.


זכיתי לסיור, והסבר מפורט של כל שלב ושלב בתהליך יצור האריחים, מהגעת חומרי הגלם במשאיות, שקילתם, טחינה, שכוללת יבוש, ערבוב, כבישה ושריפה בתנור, ולבסוף ליטוש ויבוש, כמובן גם הדפסת הצבע המשתלבת  בתהליך. יצור תוך שימוש במכונות החדישות והמתקדמות ביותר בתחום. בהחלט מרגש ללוות את התהליך. איך עבודת הצוות באה לידי ביטוי על האריחים. עכשיו הכל נראה יותר ברור ומובן.
הביקור במפעל סיכם את תקופתי בנגב קרמיקה, למידה, הכרות והבנה של הפרטים, על מה מדברים, ממה נובעת ההתרגשות, מדוע האריחים נשלחים הלוך ושוב, לראות ולהכיר את הצוות אודותיו דיברו, בהחלט הזדמנות להכיר וללמוד את התהליך עליו עבדו כל כך קשה בתקופה האחרונה.


זאת בהחלט חוויה שתלווה אותי בחיי המקצועיים העתידיים.
סיכום תקופה, שהייתה חוויה, ענין והזדמנות ללמידה.


מחכה בכיליון עיניים לסיום תקופת הלימודים ולתחילתה של תקופה חדשה, בטוחה כי ההתמחות והידע שרכשתי יסיעו לי בהתמודדות המקצועית בעתיד.

 ואולי, אולי, תהיה הזדמנות לשיתוף פעולה בעתיד.


הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×