100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: השבוע הראשון שלי בחברת נגב
נורית שחר

מאת: נורית שחר (28.11.2013)

אלו היו שלוש שנים של לימודי עיצוב פנים במכללה למינהל, התרגשות של יצירה והצגת פרויקטים. זו בהחלט כברת דרך משמעותית. מה שחסר לי להשלמת פאזל ההכשרה הוא ניסיון מעשי בשטח וחשיפה לעולם ה"אמיתי".
והנה – פרסום במכללה – מחפשים מועמדים לפרויקט "The Leaders"  מועמדים ממגוון החוגים במכללה שיתמחו ב-20 חברות  המובילות במשק, פרויקט שנערך בשיתוף עם כלכליסט ומהווה הזדמנות לטעום מהעולם האמיתי, תוך שילוב בין התיאוריה שלמדנו לפרקטיקה. החלטתי שאני מצטרפת לפרויקט. זו הזדמנות לחוות, להתנסות ולהיחשף, ואינני מתכוונת לפספס אותה. בהתרגשות, נחישות ושמחה רבה הגשתי את מועמדותי, שלחתי קורות חיים, ניגשתי לראיונות ולעוד ראיונות, עד לרגע שבו הודיעו לי: " "התקבלת ואת הולכת להתמחות בחברת נגב".

איזו הקלה. לאחר מאמצים, ניסיונות וציפייה גדולה, התקבלתי להיות אחת מ-20 ה-"The Leaders".
היום המיוחל הגיע, היום הראשון בחברת נגב.
זו החברה המובילה בישראל למתן פתרונות עיצוביים כוללים לבנייה ולשיפוץ הבית. אני מגיעה בהתרגשות גדולה ומגלה שבתוך המרכז הלוגיסטי ומטה החברה, המשתרעים על שטח ענק, עומד סטודיו לעיצוב שבו פועלים אנשים חמים ומסבירי פנים.כולם שואלים אותי שאלות על בואי, מסבירים לי על תפקידם ומלמדים על פועלם.

אני עומדת לבלות את זמני בסטודיו נגב הנמצא במטה ובמשרדים הראשיים בראשון לציון למול חנות הקונספט.  הסטודיו אחראי על עיצוב חנויות הרשת, מהפרט הקטן ועד לגדול ביותר: עיצוב אריחים, עיצוב חדרי תצוגה, עיצוב עמדות תצוגה, הפקה ועיצוב חומר שיווקי למוצרי מפעל נגב הפועל בירוחם ומיצר את מותג אריחי הפורצלן – NOVO. הסטודיו אף מכין הדמיות ללקוחות, משרטט מוצרים חדשים וכל הנדרש ללקוחות החברה, לאדריכלים וליזמים.
ביומי השני בחברה כבר נחשפתי לפן מסוים בעבודת העיצוב: כאשר הגעתי לסטודיו, היו אריחים מפוזרים בחדר ובעלי מקצוע שונים עמדו סביבם.
הוסבר לי כי אלו אריחים חדשים אשר עיצבו המעצבות הגראפיות בסטודיו ואשר מיוצרים במפעל נגב החדש בירוחם. הוסבר לי תהליך היצור וכיצד ניתן לחזות מראש בסטודיו כיצד יראו האריחים אחרי השריפה מבעוד מועד.
הסובבים בדקו את איכות הייצור וההדפסה, הצבעים והמרקמים. מעניין להיחשף לתהליך התכנון, העיצוב והייצור ולראות כיצד רעיון הופך למוצר ואיך כל מוצר מקבל פנים ושם ויוצא אל אולמות התצוגה ומשם ללקוח.

בשבוע הקרוב אערוך ראיון עם מנכ"ל אפריקה ישראל תעשיות וקבוצת נגב, מר אבי מוטולה, שיצולם ויפורסם בכלכליסט. אשאל על החברה, על תוכניות עתידיות, על מוצרים חדשים, ואולי אפילו על אפשרות השתלבותי בחברה לאחר סיום ההתמחות.
מתהליך הקבלה לפרויקט למדתי על חשיבותן של  התמדה, הצבת מטרות וההחלטה להשיגן והפיכת חזון וחלום למציאות.
אני מאוד נרגשת לקראת המשך הדרך, מלאה תקווה ורצון ללמוד, להשפיע ולתרום לחברה. מקווה לרכוש ניסיון וידע שיסייעו לי להשתלב בעבודה במקצוע בהמשך דרכי.
נורית
 

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×