100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אסכם את זה כחוויה מדהימה
עופרי יפרח עם מיכי סתר, מנכ"ל סתר אדריכלים

מאת: עופרי יפרח (09.02.2014)

לפני כחצי שנה קיבלתי את הטלפון הראשון שהזמין אותי לתהליך המיון הראשון לטובת פרויקט דה לידרס. ההתרגשות הייתה בשיאה. שמחתי מאוד לקבל את ההזמנה ולהתחיל במיונים לפרויקט. השיחה הבאה שקיבלתי בישרה לי כי עברתי לשלב הבא ואני מוזמנת לראיון שבמידה ואותו אעבור אוכל להיות חלק מהפרויקט. הרצון להיות חלק מהפרויקט רק עלה וגבר וכשבישרו לי שעברתי את הראיון ואני צריכה להיפגש עם מנכ"ל "סתר אדריכלים" הייתי "בעננים". קראתי כל מאמר וטקסט שהיה קשור לחברה, ראיתי סרטונים, למדתי על הפרויקטים של החברה, ובכל זאת – הלחץ לא פסק, עד שהגעתי למשרד של אדריכל מיכאל סתר. זה היה מפגש מעניין, בגובה העיניים, שרק הגביר אצלי את החשק להתחיל להתמחות בחברה.


אחרי שלושה חודשים שהייתי בסתר אדריכלים, אני אסכם את זה כחוויה מדהימה, התנסות מעניינת ומפרה מאוד, הכרות עם אנשים שסביר להניח לא הייתי פוגשת בהזדמנות אחרת, מפגש עם הפרקטיקה והשוואה/הקבלה שלה לתיאוריה בה אני מתעסקת יום יום בלימודים.
למדתי על יחסים בין לקוח למעצב, השלבים שצריך לעבור עד שמגיעים לתוצאה הסופית. זוהי דרך שכוללת תיאום ציפיות בין הצדדים, הצעות משתנות, העלאת בעיות ופתרונן, התייעצות עם אנשי מקצוע שונים ובעיקר עבודה אינטנסיבית מצד המעצב על מנת להגיע למצב של תכנון נכון ומתאים ביותר.


השהייה במשרד חיזקה אצלי את העובדה שעבודת צוות היא הכרחית וחשוב שתהיה הבנה וכימיה בין אנשי הצוות. כשיש יותר מוחות יש יותר רעיונות, יצירתיות, שאלות. עזרה ותמיכה בין האנשים מייעלת את העבודה ותורמת לשלמותה.
במהלך ההתנסות שלי ב"סתר אדריכלים", הבנתי שמקצועיות היא מעל הכל. לאורך כל הדרך בפרויקטים שנעשים צריך שתהיה מקצועיות, אשר באה לידי ביטוי בעמידה בזמנים, הן בפגישות והן בהגשת מסמכים; הצעת פתרונות יעילים ויצירתיים אשר נותנים מענה לכל שאלה או חוסר הבנה של הלקוח; דיוק בתכניות, חתכים ופרטים המסבירים בצורה מפורטת וברורה על תכנון הפרויקט; מעורבות מוחלטת בפרויקט ובקיאות בכל הפרטים.


דה לידרס הוא פרויקט מיוחד. מעבר להתמחות בחברה וכל היתרונות שמניתי בפוסטים הקודמים שלי, הוא חשף אותנו בצורה בלתי רגילה. הן מבחינת ההופעה בעיתון "כלכליסט" והן ברחבי המכללה. הכרתי אנשים משמעותיים ומשפיעים במכללה, זכיתי לקבל מהם חוות דעת, ייעוץ והכוונה במהלך כל הפרויקט. הפרגון מכל כיוון וההעלאה שלנו לכותרות בכל הזדמנות הוא משהו שמחמם מאוד את הלב ומוסיף להתרגשות שבהשתתפות בפרויקט הזה.
כמובן שהתווסף לי משהו משמעותי ומיוחד לכרטיס הביקור שלי לכל מקום – "השתתפות בפרויקט דה לידרס, התמחות בסתר אדריכלים". אני מאמינה שתהיה לזה הרבה משמעות גם בהמשך דרכי ושהדי הפרויקט ילוו אותי לעוד הרבה זמן.


בנימה אישית, אני רוצה לייעץ לכל סטודנט או מי שבדרך להיות סטודנט. כשלוקחים החלטה ללמוד משהו, חשוב לעשות את זה בלב שלם ועם השתוקקות לאותו נושא אותו בוחרים ללמוד. אבל מעבר לכך, אני בעד להרחיב את האופקים ואת האפשרויות גם במסגרת הלימודים. כשיש אופציות והזדמנויות כמו פרויקט דה לידרס – לחטוף אותן! לנצל כל הזדמנות מעניינת שיכולה לאתגר אותך ולהעשיר את הידע וההתנסות שלך. בדרך הזו, חווית הלימודים מתעצמת ומקבלת פנים אחרים.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×