100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

ראובן טרם עם אורי עיני, מנכ"ל אדלר חומסקי

מאת: ראובן טרם (30.01.2014)

לא יאומן שכבר הפרויקט המדהים הזה נגמר. בחלק האחרון של הפרויקט, הייתי צמוד למחלקת ה- Creative של המשרד. המחלקה הזו היא למעשה הישורת האחרונה שמחליטה איך תיראה הפרסומת בפועל, על המסך שלנו. במחלקה עובדים בצמדים. כל צמד מורכב מקופירייטר וארט. קופירייטר הוא זה שחושב מה יהיה הטקסט הסופי: משפטי מחץ, חרוזים, מסר פרסומי קליט. בדיוק אותם הדברים המגניבים שהופכים לקליטים ושגורים בשפה שלנו יומיום. הארט, תפקידו להיות אחראי ולתת את הטון האחרון לגבי איך תהיה מעוצבת הפרסומת. יחד, אחרי שהם מקבלים ממחלקת הפלנינג את ההוראות האחרונות, הם יושבים ביחד ויוצרים את הפרסומת. את האמת, זה ממש לא פשוט. הרבה פעמים כבני אדם יש לנו רעיונות טובים שעולים לראש, אבל כשצריך לעשות את זה כל יום, עם הוראות והגבלות מדויקות, זה לא פשוט.


לאחר שיש מס' רעיונות, נאספים נציגים מכל המחלקות ומגבשים את הרעיון הסופי שיצא בסופו של דבר לפועל. את האמת, היה לי ממש מעניין להיות שם, ואני חושב שזאת הייתה הדרך הטובה ביותר לסגור את תקופת הפרויקט.


כשאני מסתכל אחורה ונזכר ביום הראשון, כשלא ידעתי איך "לאכול" את כל מה שקורה במשרד, זאת תחושה מוזרה. אני זוכר את המושגים שלא הכרתי, את עומס העבודה שהיה במשרד, את האנשים המגוונים והתוססים במשרד. היום אני מכיר את אותם האנשים יותר טוב, המושגים התבהרו, העומס "קיבל סדר". מבחינת הלימודים והכיוונים שלי למקצוע, זווית הראייה שלי לדברים נפתחה הרבה יותר. תמיד פרסום עניין אותי, אבל זה היה באופן מאוד כללי. במהלך הפרויקט מצאתי את עצמי רק מחכה לשיעורי פרסום ושיווק במכללה, כי יכולתי ישירות לקשר את זה למה שקורה בפועל ולהסתכל על הדברים גם קצת אחרת.
ממש בשבוע האחרון, התלוויתי לצילומי הפרסומת של המכללה למנהל, וזאת בהחלט הייתה חוויה. אחרי שראיתי מה שקורה מאחורי הקלעים דרך המשרד, להיות ביום עצמו הייתה חוויה כפולה.


את היום האחרון במשרד העברתי בשיחות סיכום עם האנשים שליוו אותי, וכולנו הסכמנו שהיה כאן תהליך. תהליך שהביא אותי מנקודה מסוימת של סטודנט באמצע התואר, לנקודה בה אני מבין קצת יותר, שם לב לדברים החשובים יותר, ובעיקר עם זווית אחרת ונבונה יותר.


לאותם הסטודנטים שקוראים את הבלוג, אני ממליץ בחום ללכת למיונים למחזור הבא של הפרויקט, כי על הזדמנות כזו צריך לקפוץ. אני חושב שיש יתרון גדול בלראות את מה שקורה בשטח תוך כדי הלימודים, כי אתה גם יכול לראות כיוונים אחרים שלא חשבת עליהם, וזה בהחלט מוציא אותך מקיבעון, אם יש כזה. לי היה סוג של קיבעון, אבל אני יכול לומר שבהחלט נפתחתי לכיוונים אחרים.


נותר לי רק להגיד תודה לכל צוות הפרויקט והמכללה, שליוו אותנו יד ביד בשלושת החודשים האחרונים, אין מילים להערכה.

תודה, תודה, תודה.

ראובן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×