100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: בדרך לכבוש עוד יעד..!
נטלי רבי

מאת: נטלי רבי (12.01.2014)

להרגיש את הרוח בפנים, את השרירים עובדים, הגוף חזק, עוצמתי, לעבד את המחשבות, ההיסוסים, להרגיש חיוני יותר..בדרך לכבוש עוד יעד..!


אז הבטחתי חוויות מהריצה שלי וקיימתי  איזה ספורט אתם אוהבים לעשות??
עכשיו כהגעתי לאמצע הדרך בפרוייקט בחברת אדידס אני רוצה לשתף אתכם ולספר לכם שזה רק נהיה יותר מאתגר, מספק ומעניין!


אז אם תהיתם לעצמכם איך זה בחיים האמיתיים...?  

 קבלו הצצה... הצטרפו אלי ליום במחלקת השיווק של חברת אדידס


7:00- השכמה א.בוקר ויציאה לכיוון חולון.. עוד יום בפתח..מעניין מה אני אעשה היום..
8:30- מגיעה למשרד, היי לכולם, בודקת מה חדש במסדרונות כי העיצובים משתנים בהינד עפעף וכל עיצוב יפה יותר מקודמו. 

פוגשת את גיא, ובודקת מה המשימות שלי לזמן הקרוב:


והן ככה:


- תוכן על השקת מדי הפדרציות  החדשים של נבחרות בולטות בעולם
- פגישה עם צוות מחלקת השיווק על התוכניות והפרויקטים העתיידים של המחלקה
- יצירת קמפיין השקה של נעל ריצה חדשה לרשתות החברתיות
- כתיבת תוכן שיווקי על כדור המונדיאל החדש ושליחתו לאתרי ספורט נבחרים
- פגישה עם משרד יח"צ לגבי המשך קמפיין SAMBA PACK של המונדיאל
- אירועי חתימות ברחבי הארץ עם מיטב כוכבי הכדורגל


אז איך מספיקים את הכל???


הצטרפו אלי לעוד יום מאתגר ומעניין.. לא לבעלי לב חלש ואנשים שהם לא בכושר מתחילה לעבוד על אירוע החתימות, חייבים לשחרר מידע לתקשורת ולהתחיל לסקרן את האנשים על האירוע. איך אני עושה את זה? קוראת קצת על השחקנים שהולכים להגיע, באיזה נעליים הם משתמשים במשחקים ומה מייחד אותם על המגרש. את כל זה, ביחד עם מידע על קמפיין ההשקה כולו מעבדת  למידע מעניין, מסקרן ומגרה ומביאה את הקצב הברזילאי לישראל.  חייבת להיות יצירתית, מעניינת, ליצור תוכן מעניין.. .  הצלחתי! אתרי הספורט ששלחתי להם את המידע פרסמו אותו וגרמו לתגובות רבות מצד המעריצים


יאללה, למשימה הבאה...


מדי פדרציות בכל הכוח!! אבל רגע..מה זה פדרציה??

 אז ברור שחלק מהחוויה שלי פה זה ללמוד גם על העולם הכדורגל וכך גיליתי שפדרציות הן נבחרות של

מדינות.  אז איך הופכים את הסיפור על מדים לאטרקטיבי ומרגש?  קודם כל תמונות!! המדים פשוט מהממים ומייצגים את ההיסטוריה של הנבחרות בצורה יוצאת דופן.. ברור שזה גורם לי להתלהב..וכשאני מתלהבת מהם, הרבה יותר קל לי לספר לכם, המעריצים, על כל הדברים המרגשים בהשקת המדים. כמו ההיסטוריה של הקבוצות שהביאה את העיצוב לכזה שיכיל גם את המאפיינים הלאומיים שלה וגם את ההישגים של הנבחרת בענף הכדורגל, הצבעים שנועדו לסמל משהו, הצורות שעוצבו על המדים והמשמעות שהשחקנים מקבלים מללבוש אותם ולייצג איתם את מדינתם.   אז כתבתי את התוכן, בחרתי כמה תמונות ושלחתי את זה למשרדי היח"צ ואתרי הספורט השונים.  מדי פדרציות- DONE!


המטלה המאתגרת ביותר בה אני נדרשת להוכיח יצירתיות זה השקת נעלי ריצה חדשות ברשתות החברתיות. קיבלתי את המשימה הזו מגיא וממש בא לי להוכיח לו שאני טובה במה שאני עושה! אני מתחילה בללמוד על הנעליים, על האיכויות שלהן בפני עצמן, על השיפורים מול הנעליים הקודמות ועל התועלות שיקבלו מי שישתמשו בהן. שלב שני- תמונות!! להתחבר למוצר ולקבל מושג על הרעיון שארצה להעביר כי ברור שתמונה שווה 1000 מילים!  אחרי כל ההכנות אני מוכנה להתחיל בעבודה. אני רוצה לייצר פוסטים מסקרנים ומעניינים שיגרמו לגולש הממוצע, לעצור, להעיף מבט ולהסתקרן לקראת הנעליים החדשות.  ההשראה זורמת בהתחלה וברור שזה הולך להיות פרויקט מטורף, חשוב לא לאבד את היצירתיות ואת המסר ולכן גם הפסקה קלה באוויר הצח, הסתכלות חוזרת על התמונות וכמובן התייעצות עם אנשים בצוות השיווק מביאים את הפרויקט לסיומו!  כבר עכשיו אתם יכולים לראות אותו בדף adidas running  בפייסבוק.


מה עכשיו? בין הפגישות למטלות נקנח גם בכדור הברזוקה המהמם למונדיאל הקרוב. אחת האהבות הגדולות שלי מלבד ספורט זה גם אומנות וקומבינציות מגניבות של צבעים, הכדור הזה הוא מסוג החיבורים המגניבים בין שני הדברים ולכן המידע שהייתי צריכה לכתוב עליו זרם לי בקלילות. כי איך אפשר שלא להתלהב מהיצירה הזו?!? כמוני, גם שחקני מפתח ברמה עולמית,התלהבו לראות ולנסות אותו וכל מה שהייתי צריכה לעשות זה להעביר את ההתלהבות והידע שלי עליו לכתב.. נראה לי שגם על המשימה הזו אפשר לסמן וי :)  


אז נכון שלא כתבתי על כל מה שעשיתי, כי מה לעשות..גם יום מטורף שכזה צריך להיגמר...יש לי עוד ריצה שאני רוצה להספיק..
אבל אם מעניין אתכם לראות עוד קצת מחיי היום-יום שלי אתם מוזמנים למצוא אותי בפייסבוק :nataly rabi  ולראות איזה עוד דברים מרתקים אני עושה בחיים

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:
חובה להוסיף שם פרטי על מנת להירשם
חובה להוסיף שם משפחה על מנת להירשם
חובה להוסיף תפקיד על מנת להירשם
חובה להוסיף חברה על מנת להירשם
חובה להוסיף טלפון על מנת להירשם

×